Skoči na glavno vsebino

Ker pomlad že nekaj časa gleda skozi naše okno, smo se oločili, da je čas, da kaj postorimo na vrtu. Semena imamo, saj smo jih prejeli kot darilo na natečaju Moj vrt. Organizirala ga je Kmetijska zadruga Tolmin. Kje pa imamo vrt? Kakšen je vrt? Kaj je vse na njem? So se nam porajala vprašanja.

Zato smo se odločili, da se najprej odpravimo do vzgojiteljice Neve, ki nam je pokazala svoj vrt. Videli smo, kako se vrt pripravi za rast rastlin in kaj vse lahko tam raste. Ker nam je bilo vse zelo zanimivo, ga bomo obiskali večkrat in opazovali kaj in kako rastline uspevajo.

Kje pa bomo mi imeli svoj vrt?

Dobili smo idejo, da bi ga imeli kar v igralnici. Manjšo gajbico, smo prekrili s folijo in vanjo nasuli zemljo. Semena, ki smo jih imeli smo posejali. Sedaj pa opazujemo, kako restlinice rastejo.

Kaj vse smo pridelali, pa povemo naslednjič.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost