To se je razlegalo danes iz igrišča vrtca Podmelec. Danes so namreč v vrtec prišli dedki, da bi se igrali s svojimi vnuki. Otroci so se na obisk pripravljali že ves teden, saj so dedke razveselili z risbicami, vadili nastop in jim pripravili okusne sadne kroglice. Skupaj z vnučki so dedki zapeli tudi nekaj pesmic, otroci pa so dedkom povedali tudi tole: “Dedek moj je imeniten, nasmejan in nikdar siten…” Po crkljanju v dedkovem naročju, so igro nadaljevali na igrišču. Kaj je otroke najbolj razveselilo  preberite v njihovih izjavah:

Katarina: “Mi je bilo lepo, da je pršu. Sva se pestvala in pogovarjala.”

Jošt: “Z ačetom Bogdanom sva se skrivalnice igrala. “

Meta D.: “Sem bla vesela, da je tu.”

Evelin: “Nono Milan je reku, da sem se s Katarino kaj cingala, da sva kmal padle.” (smeh)

Tian E.: “Sem se pecal pri Ladotu.”

Eva: ” Meni je blo všeč ka sva se z ačetom lovila pa še kroglice jedla.”

Veronika: “Z Viktorjem sva jedla kroglice in jabko. Smo se tud lovili z Viktorjem, skori vse punce je lovil!”

Jakob: “Ka sva z ačetom igrala nogomet in ka sem se pestval. Ačetu so ble pa fine kroglice.”

Tian B.: “Z dedom sva jedla kroglice in se pecala.”

Anže: “Z Jakobovim nonotom sva igrala nogomet in z Veronikinim dedijem sem se lovil.”

za vrtec Podmelec, Špela

nono8 nono7 nono6