Skoči na glavno vsebino

Zadnji dan pred prvomajskimi prazniki je bil za Kužke poseben. Vse dopoldne so se namreč igrali z igračami, ki so jih prinesli od doma. Fantje so uživali v igri s kmetijsko, gradbeno in gasilsko mehanizacijo, punce pa s punčkami, dojenčki in vsem kar spada zraven. Prinesli so tudi družabne igre, za katere pa je bilo manj zanimanja. Bilo je na moč zanimivo, tudi posojanje igrač ni bilo problem. Po predlogu, da se fantje preselijo v kuhinjo in k dojenčkom punce pa k vozilom, je nastala zadrega. V pogovoru smo razbili stereotip o delitvi del na moška in ženska, potem je igra ponovno stekla. Zagotovo bomo tako igro še ponovili.
Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv

mini-igrace1 mini-igrace2 mini-igrace3

mini-igrace4 mini-igrace5 mini-igrace6

mini-igrace7 mini-igrace8 mini-igrace9

Dostopnost