Skoči na glavno vsebino

Danes se je na plavalni tečaj odpravila prva polovica Krtkov.
Že navsezgodaj smo bili polni energije in veselja, ker se odpravljamo v Bohinj.
V Hudajužni je sledila “hudamalica” in vsi v vagonu so lahko zavohali dobrote iz našega nahrbtnika. Pot je minila zelo hitro in že smo bili v Bohinju. Vsak je poskrbel zase in kolona se je odpravila na bazen. Reševalec nas je lepo pozdravil in nas poučil o pravilih in obnašanju na bazenu.
Sledilo je čofotanje in uživanje, ter privajanje na vodo.
Po vodnem parku se je slišalo govoriti, da danes plavajo v bazenu nevarne živali z obroči in kapami na glavi. in kot se je dalo razločiti je bilo v vodi šest morskih psov, ki jih je vodila vzgojiteljica Alenka in šest morskih skatov, ki so plavali pod mostom z vzgojiteljico Saro. Če si hotel ostati suh, si se jim moral izogniti.
Aktivne morske živali, pa smo bili mi, Krtki, ki smo hitro postali lačni in odhiteli na super kosilo. Ocvrt sir in pečen krompirček, sta nas pošteno nasitila.
Ker s polnim trebuhom ne smemo v vodo, smo narisali v knjižice današnje vtise.
Sledila je vodna zabava in že je bil čas za odhod domov.
V recepciji vodnega parka smo se še malce odpočili in okrepčali
Še vedno polni energije in zadovoljstva smo si med potjo domov ogledovali okolico skozi okno in uživali, ko je vlak zapeljal v tunel.

Bilo je super zabavno!

Nekaj utrinkov iz današnjega dne, pa smo vam pripeli tukaj.

Pripravile, vzgojiteljice

 

Dostopnost