Skoči na glavno vsebino

Ta teden je v Medvedkih tekel pogovor o Kekcu. Veliko so otroci že vedeli o njemu, saj so si že ogledali film in ga izdelali. Vprašali smo se, kako se je Kekec s prijatelji igral. Lea je prinesla torbo, v kateri so bili storži. Odmaknili smo mize, saj smo vedeli, da bomo potrebovali več prostora. Razvrščali smo storže, skakali smo ristanc, igrali smo se igrico potres, poplava, letala in imeli Kekčev poligon. Hitro smo ugotovili, da se je Kekec zelo zabaval. Zanimalo nas je tudi, kako so bili oblečeni. Ali so imeli roza majčke in hlače Strela McQin? Ogledali smo si jih na internetu in ugotovili razliko. Nato pa je Lea prinesla čisto prave obleke Kekčevih prijateljev. Ponosno smo se oblekli in naredili pravo modno pisto.
To, da smo uživali, nam ni treba poudarjati, saj nasmehi na naših obrazih povedo vse.

Lep Kekčevski pozdrav vsem, Juheeeej!

Za vrtec Dolenja Trebuša, Urša in Lea

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost