Skoči na glavno vsebino

Vas zanima kako se kleklja? Vas zanima kako se naredi sirove rogljičke?

Vse to vam znajo razložiti otroci iz skupine Žabic. Danes sta med otroke prišli Katarinina mama Andrejka in mama Milka, da svoje spretnosti predstavita najmlajšim. Otroci so se razdelili v dve skupini in se tako posvetili klekljanju in pečenju. Kmalu se je izkazalo, da tudi fantje spretno vrtijo kleklje in dolgo vztrajajo pri klekljanju začetne kitke. Pri sosednji mizi so medtem že polnili testo s sirom in zvijali rogljičke. Da bi bilo slano pecivo še okusnejše, so ga potresli še z makom in sezamom. Mama Milka, Katarinina babica, pa je otroke in celo skupino obdarila s klekljanimi umetninami.

Hvala mamam Gartner za ustvarjalno druženje!

za Žabice, Špela Krivec

i1 a1 b1

c1 d1 e1

f1 g1 h1

Dostopnost