Skoči na glavno vsebino

Kljub slabi vremenski napovedi, smo se najstarejši otroci vseh naših vrtcev, danes odpravili na izlet v Ljubljano. Po poti so nas spremljale dežne kaplje, a na cilju nas je pričakalo sonce, ki je kukalo izza oblakov. Najprej smo si vzeli čas za malico in se zabavali ob vragolijah morskega leva. Nato smo se sprehodili po živalskem vrtu, potem pa si je čas za nas vzela študentka Maša, ki nam je predstavila leopardjega gekona in pitona. Nekateri z zadržkom, drugi z navdušenjem, a prav vsi smo se ju dotaknili. Nato smo se po živalskem vrtu sprehodili še v Mašinem spremstvu.
Kar naenkrat pa je zagrmelo. A ne na nebu, pač pa v naših želodčkih. Sendviči in sladkarije so nam dali dovolj energije, da smo šoferju našega avtobusa z živahnim klepetom in prepevanjem popestrili pot do doma.

Lepe utrinke današnjega dne, si lahko ogledate v galeriji .

Pripravili, Mateja in Katja

Dostopnost