Skoči na glavno vsebino

Teden smo Krtki pričeli z zanimivo pravljico, o drevesu s posebnim imenom, Bodžabi.
To drevo  je nudilo zavetje živalim, ki živijo v daljni Afriki. Ker je ta dežela zelo predaleč, da bi spoznali te živali, smo se raje zapeljali na izlet v živalski vrt, v Ljubljano. Tam smo se imeli zelo lepo in bili smo presenečeni, ko smo nekatere živali, prvič videli na lastne oči.
Ker so bili naši vtisi naslednji dan še zelo sveži in močni, smo se pri vadbeni uri v telovadnici spremenili v divje živali in se po “živalsko” razmigali. Po šoli se je slišalo rjovenje, sikanje in še veliko drugih živalskih zvokov. Prav tako smo svoje živalske “idole” tudi naslikali, izdelali leve in se o živalih iz divjine veliko pogovarjali.
Spoznali pa smo tudi učiteljico Nevo, ki si je vzela čas za nas in prišla na obisk. Obljubila nam je, da bo še prišla k nam in tudi nas povabila na obisk v šolo.
Da, samo še malo, pa bomo tudi mi šolarji.

Pripravili, Katja in Mateja

BoDžAbI (1) BoDžAbI (2) BoDžAbI (3)

BoDžAbI (4) BoDžAbI (6) BoDžAbI (7)

BoDžAbI (8) spare part BoDžAbI (9) 

Dostopnost