Skoči na glavno vsebino

Pikapolonice, smo skupaj s starši postali gusarji in odšli na lov za skritim zakladom.

Zbrali smo se pred vrtcem in se odpravili na pot, ki so nam jo kazale puščice. A pot ni bila tako lahka, saj so nas pri vsaki puščici čakale naloge. Napisana je bila uganka, ki smo jo morali ugotoviti in nato zapeti pesmico. Ker smo res dobri gusarji nam naloge niso delale težav in smo jih z lahkoto rešili. Pot pa nas je pripeljala prav do barke Lucije, kjer nas je že čakal kapitan. Povedali smo mu, da iščemo zaklad. Skupaj smo ga iskali in ga odkrili prav na barki. Da pa je bila dogodivščina še boljša, smo se z barko tudi peljali. Vsak je lahko za nekaj časa postal pravi kapitan in pri tem smo zelo uživali.

Hvala staršem za tako lepo dogodivščino.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 SAMSUNG DIGITAL CAMERASAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost