Skoči na glavno vsebino

Na njem smo se v soboto, 18.6. ob 16 uri, na povabilo staršev zbrali otroci, učenci in delavci šole. Srečanje smo obogatili s kulturnim programom šolarjev, Kužkov in Muckov, v katerem smo se tudi poslovili od učencev, ki gredo v peti razred in od najstarejših vrtečkov, ki vstopajo v prvi razred.
Starši so četrtošolce tudi letos obdarili s spominskimi majicami. V družabnem delu so poskrbeli za pogostitev, sladkali smo se tudi s sladoledom. Druženje se je nadaljevalo ob klepetu staršev in igri otrok. Največji zagnanci so zasedli mivko in nogometno igrišče. Prijetno vreme je dopustilo, da so se vsi, vsak po svoje, razživeli.
Ob tej priložnosti se učiteljici in vzgojiteljice zahvaljujemo staršem za sodelovanje, otrokom pa želimo počitnice polne dogodivščin.

Kako je bilo, si oglejte tukaj.

Za vrtec in PŠ Šentviška Gora, Stanislava Črv

Dostopnost