Skoči na glavno vsebino

V teh vročih poletnih dneh, so nekateri starši izrazili željo, da pridejo v skupino in se za nekaj časa podružijo z otroci.

Mamica Špela je prišla s prav posebnim gostom. S seboj je pripeljala kužka Tara. Povedala nam je zgodbo o njem, saj je posvojeni kuža, ki že nekaj časa živi pri njihovi družini. Otroci so jo z zanimanjem poslušali, nato pa so se poigrali še s Tarom.

Tata Gorazd nam je predstavil potapljaški hobij. Odšli smo do jezera, kjer nam je pokazal vso opremo, se vanjo oblekel in se potopil v Sočo. Vsa oprema je bila zelo zanimiva, še posebej pa, ko smo čakali kdaj se vrne iz globin in kaj nam prinese. Bil je kamen prav iz dna Soče.

Mamica Jerica pa nam je prebrala pravljico Mavrična ribica. Ob poslušanju so otroci gledali slike in postavljali veliko vprašanj. Na koncu pa smo se vsi skupaj še malo podružili in poigrali.

Še enkrat hvala vsem staršem za popestritev vrtčevskih dni.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost