Skoči na glavno vsebino

Teden se je začel s zajčkom Hopkom in njegovim pismom, V njem je bilo zapisano, da nas na našem dvorišču čaka lepo in zanimivo presenečenje, ki nas bo popeljalo v nek drugačen svet. Radovedni Zajčki smo se podali v iskalno akcijo in prav kmalu našli košaro, v kateri so se skrivali mali inštrumenti. Z njimi smo ustvarili lepe melodije, predvsem glasne in živahne. Popeljali so nas v svet glasbe in spoznavanja različnih glasbil

To pa ni bilo edino presenečenje, ki ga je samo za nas pustil zajček Hopko. Drug dan nas je čakalo novo pismo, v kateri je bila zapisana pesem Zajčkov. Bila nam je tako všeč, da smo jo vzeli kar za svojo in tako dobili še himno naše skupine. Da pa je teden bil res posvečen glasbi, smo se punce in fantje za konec tedna odločili, da se podamo še v opero. Lepo smo se oblekli, uredili smo frizure, fantje so si nataknili kravate, ki so jih sami izdelali, punce pa mašne za v lase, ki so prav tako nastale pod našimi pridnimi prstki. Uživali smo ob lepih zvokih orkestra, ki je igral skladbo Bedricha Smetane.

Da pa naša himna zadoni tudi v Vaših domovih, jo bomo sedaj delili še z Vami.

Hej, Zajčki mi smo prav vsi,                                                                                                                                                            se v vrtcu nam lepo godi.                                                                                                                                                                   Tu nam je lepo,                                                                                                                                                                          se igramo samo,                                                                                                                                                                      prijatelji najboljši smo.

Mi radi se objemamo,                                                                                                                                                            v težavah si brž pomagamo.                                                                                                                                                                Je t’ko nam lepo,                                                                                                                                                                            ko vsi pojemo,                                                                                                                                                                      da Zajčki res najboljši smo.

Za vrtec Most, Maja in Petra.

 

slika 011 (800 x 600) slika 022 (800 x 600) slika 039 (800 x 600)

slika 056 (800 x 600) slika 087 (800 x 600) slika 092 (800 x 600)

slika 142 (800 x 600) slika 146 (800 x 600) slika 149 (800 x 600)

 

Dostopnost