Skoči na glavno vsebino

Naš cilj je bil Daber in vračanje na Goro po drugi poti, to je po cesti. Na žalost so trije novi planinci manjkali, drugi trije pa so šli z nami in te so trije stari planinci tudi krstili. Spremljalo nas je ravno pravšnje vreme, dobra volja in veliko zanimivosti ob poti. Ker smo hodili dovolj hitro, smo si jih lahko tudi ogledali. Najbolj zanimiva je bila prav gotovo skulptura Lenartovega dedka Evgena.
Sledili smo smerokazom za Daber in na tleh večkrat opazili oznake za preteklo kolesarsko in tekaško preizkušnjo. Kot vedno smo si privoščili dva postanka. Saj veste, da je najboljša stvar na planinskem izletu malica, kajne? Po dvojnem okrepčilu smo vsi prišli srečno na cilj. Zadnji del poti nam je vlivala moč planinska himna, ki jo skoraj že znamo.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

mini-planinci01 mini-planinci02 mini-planinci03

mini-planinci04 mini-planinci05 mini-planinci06

 mini-planinci07 mini-planinci08 mini-planinci09  

  

          

Dostopnost