Skoči na glavno vsebino

Teden otroka je v Trebuši minil v znamenju prijateljstva. Skozi cel teden so preko različnih dejavnosti spoznavali pomen prijateljstva. V lutkovni predstavi Razbita buča so spoznali kako pomembno je, da si med seboj pomagamo in si znamo deliti stvari. Gledališka predstava Kekec in Pehta jih je popeljala v svet pravih prijateljev, ki so si vedno pripravljeni pomagati. Kar dvakrat ta teden so se srečali tudi s šolarji, kar je bilo vsem v veliko veselje. Prvič so se družili ob čarovnijah čarodeja Andreja. Ob njegovih trikih, ter ob pomoči malih čarodejev, so zbrano držali pesti, da čarovnija uspe tudi malim čarodejem. Drugič so se družili na tržnici igrač, kjer je vsak otrok prinesel svojo igračo in jo zamenjal za “novo”. V petek so ob zvokih klaviature spoznavali novo pesem, se ob tem poveselili in zaplesali. Skozi cel teden so se veliko igrali, peli, plesali in se gibali na svežem zraku.

Ob koncu so ugotovili, da je svet v katerem bi radi živeli, svet prijateljstva in praviih prijateljev.

 

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara, Lea in Nika

dt_to_1 dt_to_2 dt_to_3

dt_to_4 dt_to_5 dt_to_6

dt_to_7 dt_to_8 dt_to_9

Dostopnost