Skoči na glavno vsebino

Lepi dnevi konec oktobra so nas spodbudili za še en, že tretji planinski izlet. Tokrat nas je pot vodila na Log. Ozka, asfaltna in malo prometna cesta je kot nalašč za jesenski izlet. Sonce nas je grelo, da smo hodili skoraj poletno oblečeni. Drevesa so že redkejša, zato se nam je odpiral še lepši razgled na okoliške vasi in hribe, na reko Sočo in jez ter na vse druge naravne lepote.

Nismo samo hodili, čeprav je hoja najpomembnejša dejavnost za planinca. Med hojo smo opazovali naravo, se pogovarjali in raziskovali. V prijetnem vzdušju smo tudi zapeli in zavriskali. Na cilju smo se okrepčali z dobrotami iz nahrbtnika in počakali na starše. Večina staršev je bila prvič na Logu, zato so pohvalili naš planinski podvig. Mogoče se je kdo tako navdušil, da bo izlet ponovil tudi z družino.

Pripravila, Katarina Uršič

log1 log2 log3

log4 log5 log6

log7 log8 log9

Dostopnost