Skoči na glavno vsebino

V Trebuši smo imeli konec oktobra en prav poseben dan. Na vse zgodaj, takoj po malici, smo se odpravili k reki Idrijci. Šli smo opazovat, kako od Karin in Leona tata ter njegov prijatelj, lovita ribe. Najprej sta nam pokazala, kaj vse potrebujejo ribiči za ribolov. Podrobno smo si ogledali ribiško palico, različne vrste muh, ribiške hlače, mrežo in ostali pribor, ki še spada zraven. Ribiča nista imela sreče z ribami, zato smo jima mi priskočili na pomoč. Ribiško palico smo močno zamahnili ter čakali, da se ulovi kakšna riba. Žal tudi mi nismo ulovili nobene. Kljub temu, da nismo videli ribe, smo se v vrtec vrnili z novim znanjem in pogledom na ribiški šport.

Tatu Vasju in njegovemu prijatelju se zahvaljujemo za čas, ki sta si ga vzela za nas.

Za vrtec Trebuša, Lea, Sara in Nika.

dt_ribic1 dt_ribic2 dt_ribic3

dt_ribic4 dt_ribic5 dt_ribic6

dt_ribic7 dt_ribic8 dt_ribic9

Dostopnost