Skoči na glavno vsebino

Tudi v tem tednu smo otroci iz skupine Krtki raziskovali svoj kraj, Most na Soči. S knjigo v rokah, smo se odpravili poiskati še preostale sovice in našli smo čisto vse. Ugotovilo smo, da kjer so sovice, so tudi znamenitosti in se o le teh dobro poučili. Obiskali pa smo tudi biološko učilnico na šoli, ki je v Europi edinstvena, saj se lahko stvari, ki so na ogled tudi dotaknemo. Učiteljica Agnes Kozorog, nam je zelo lepo predstavalila živali, ki se nahajajo v učilnici. Bilo je zelo lepo, zanimivo in poučno.
Poleg iskanja sovic, pa smo tudi prepevali pri učiteljici Marti Wolf Trojer, izdelovali in slikali, telovadili, govorili po angleško na krožku in se predvsem imeli zelo lepo.

Pripravili, Katja in Mateja

MojKraj (1) MojKraj (2) MojKraj (3) MojKraj (4)

MojKraj (5) MojKraj (6) MojKraj (7) MojKraj (8)

MojKraj (9) MojKraj (10)

Dostopnost