Skoči na glavno vsebino

Današnji dan smo v našem vrtcu pričeli s slastnim, zdravim, tradicionalno slovenskim zajtrkom. Na kruh smo namazali maslo in med, natočili smo si skodelico mleka in zagrizli v sočno jabolko. Da pa danes ni bil navaden dan, priča tudi pomemben obisk, katerega smo bili deležni. Našemu povabilu na zajtrk sta se namreč odzvala predstavnik občine Matjaž in ravnatelj Ciril. Veseli smo bili njunega obiska, saj sta nam namenila prijazne besede in nam s svojo prisotnostjo potrdila, da ima zdrav in bogat zajtrk velik pomen.
Ob 10. uri pa smo se pridružili številčnemu pevskemu zboru, ki je po vsej  Sloveniji prepeval Čebelarjevo pesem. Lepo je bilo biti del te velike zgodbe.

Pripravila, Katja

zajtrkkrtki1 zajtrkkrtki2 zajtrkmiske1

zajtrkpolzi1 zajtrksk3

zajtrkzajci1 zajtrkzajci2 zajtrkzpesem

Dostopnost