Skoči na glavno vsebino

V torek, smo Medvedki iz Trebuše, dobili prav poseben obisk. Presenečeno smo obstali, ko je nekdo v zeleni obleki, potrkal na vrata in vstopil v igralnico. Jaka je takoj prepoznal svojega tata Petra. Hitel nam je razlagat, da je njegov tata lovec in je zato oblečen v tako zeleno lovsko uniformo.
Peter nas je nato povabil, da gremo za njim v Metuljčke, kjer si bomo ogledali vse, kar pravi lovec potrebuje. Pokazal nam je svoje trofeje in ogromno jelenje rogovje. Skozi okno smo z daljnogledi opazovali gozd na Prvejku, ki se je zdel tako zelo blizu. Skupaj smo si ogledali tudi predstavitev v Powerpoint-u in lovski koledar, na katerem je bilo veliko raznolikih gozdnih živali.
Kako so Medvedki doživljali obisk lovca in kaj jim je bilo najbolj všeč.
Ožbej: puška, obleka
Tobija: jelenji rogovi
Pia: ko smo gledali slike
Karin: ko je pokazal puško, ko je pokazal živali tam na televiziji
Aleša: puška, rogovje ko nam je pokazal
Nejc: zdelo se mi je kako lepo smo gledal z daljnogledom, ko nam je pokazal živali
Leon: rogje, daljnogled, živali
Jaka: vse tisto ko smo gledal skoz daljnoglede, gledal slike, rogove, puško

Hvala tatu Petru za čas, ki si ga je vzel za nas.

Za vrtec Trebuša, Lea, Sara in Nika.

dt_lovec1 dt_lovec2 dt_lovec3

dt_lovec4 dt_lovec5 dt_lovec6

dt_lovec7 dt_lovec8 dt_lovec9

 

Dostopnost