Skoči na glavno vsebino

Decembrski utrip smo začutili že prvi decembrski dan, ko se je vrtec čez noč spremenil v zimsko pravljico. In potem so si presenečenja kar sledila. Najprej nas je z mandarini presenetil Miklavž, v naslednjih dneh pa smo si lahko ogledali različne predstave. V igralnici smo postavili in okrasili smrečico, pomagali pa smo okrasiti tudi tisto »ta veliko« v garderobi. Cel mesec smo ustvarjali, slikali, sejali, se učili novih pesmic, poslušali zimske pravljice, plesali in se preprosto imeli lepo. Izdelali smo tudi vizitke in z dobrimi željami razveselili domače. Spomnili smo se tudi na vrstnike iz tolminskega vrtca, zato smo obiskali pošto in tudi njim poslali lepe želje. Zadnji dan nas je obiskal čisto pravi dedek Mraz, nam ogrel srca s lepimi željami in nas razveselil z darili. Doživeli smo res veliko, zato je čas, da se malo umirimo in pocartamo v krogu svojih družin.

Pripravili, Katarina in Danijela

december1 december2 december3

december4 december5 december6

december7 december8 december9

Dostopnost