Skoči na glavno vsebino

Prvi teden v novem letu smo v skupini zajčkov napolnili z gibalnimi aktivnostmi. Hladne temperature in malce vetra nas niso ugnale, toplo smo se zavili in na travnik jo mahnili. Tako smo se v teku spremenili v rakete, se izstrelili v nebo in zažareli v iskricah ognjemeta.
Opazili smo, da je dvorišče prekrila tanka snežna odeja. Ko smo si stvar pobližje ogledali, smo videli, da nam babica Zima še ni namenila sankanja in kepanja. Kljub temu smo na dvorišču tekli in se igrali.
Tudi v telovadnico smo se namenili. Tam smo razgibali svoje trebuščke, ter se navdušeno igrali z žogami. V petek pa smo se odpravili na drugačen sprehod. Ob sličicah in malih inštrumentih smo se prepustili svoji domišljiji in se z mislimi sprehodili po poteh okoli Mosta na Soči. Ponazorili smo jih z inštrumenti, tako, da smo za vsako obliko poti izbrali drugačno glasbilo.
Teden smo začinili še z veliko igre, smeha in dobre volje, ter ga tako pripeljali do konca.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Petra

januarr 030 

januar 011 januar 012

januar 030 januar 031

januarr 006 januarr 019

januar 006 januar 009

Dostopnost