Čas zimskih radosti je tudi priložnost za skupno druženje. V ta namen, smo se skupaj s starši dogovorili za popoldansko srečanje na zasneženem Pologu, kjer smo se vsi skupaj sankali in lopatkali ter se ob tem neizmerno zabavali. Tudi odrasli, brez izjeme smo v sebi prebudili spečega otroka in se prepustili zimski zabavi in norčijam. Smeha polne dogodivščine so se kar vrstile. Veselje in otroški smeh je odmeval daleč po vsej Trebuši. Tobijev tata je poskrbel za pravo vitaminsko bombo v zaboju polnem mandarinov. Ožbejeva mama je poskrbela za dodatno energijo in s seboj prinesla Kinder čokoladice, vzgojiteljica Sara pa nam je priskrbela topel čaj, da smo pogreli želodčke. Spodaj so zapisani vtisi otrok, kako so se imeli in kaj jim je bilo najbolj všeč na skupnem sankanju s starši.

Jaka – lepo je blo ka smo se sankali pa ka smo jedli mandarine in čokolado od Ožbeja.

Karin – ušeč mi je blo ka mi je tata posodu sanke, čokolada, ka smo pili in jedli.

Tobija – ušeč mi je blok a smo se puzal z lopatkam.

Ožbej – ušeč mi je blo sankanj in lopatanje.

Nejc – ušeč mi je blo, da smo se sankali z bobom.

Pia – ušeč mi je blo da smo se sankal, čokolada.

Uroš – ušeč mi je blo sankanje z mamo.

Leon – ušeč mi je blo lopatkanje pa streljanje jelenčkov.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Lea, Sara in Nika.

dt_sankanje1 dt_sankanje2 dt_sankanje3

dt_sankanje4 dt_sankanje5 dt_sankanje6