Skoči na glavno vsebino

… prijatelji iz skupine Zajčki.

Naš teden se je začel s pravljico o Gregorju in Simoni, ki sta si bila nadvse naklonjena. Imela sta se rada, bila sta zaljubljena. Ob poslušanju njune zgodbe, smo tudi mi začeli razmišljati o tem, kaj je ljubezen, kaj pomeni, da imaš nekoga rad. Misli o tem smo delili s svojimi prijatelji, ter kmalu ugotovili, kdo so nam najljubše osebe, ki jih imamo radi. Ker smo se v tem času srečali še z Valentinovim, smo za svoje družine izdelali prav posebno lectovo srce, s sporočilcem. Ob vsem tem pa nismo pozabili na vsakoleten natečaj, ki ga organizira Nivea, ter ustvarili modra srca z lepimi željami za otroke vsega sveta.

Naj jih delimo še z vami. ŽELIM VAM,…

… da bi imeli vse kar ješ. Peter                                                                                                                                                                       … da bi se lepo igrali. Neža                                                                                                                                                                           … da bi imeli igrače. Tia                                                                                                                                                                             … oblačke. Ana                                                                                                                                                                                           … da bi imeli igračke in hrano. Klemen                                                                                                                                                           … veliko sončka. Nejc                                                                                                                                                                                   … dati srček. Tara                                                                                                                                                                                       … da bi imeli denar. Sara                                                                                                                                                                             … da bi se imeli lepo. Ota                                                                                                                                                                             … da bi kupili hrano. Julija                                                                                                                                                                             … veliko sončka. Grega

Naj se uresniči vsaj kakšna naša drobna želja, in otrokom polepša njihovo otroštvo, ter nariše nasmešek na obraz.

Za vrtec Most, Maja in Petra.

Dostopnost