Skoči na glavno vsebino

Ko na Mostu na Soči, Podmelcu in Grahovem vstopimo na vlak, se začne nov dan poln dogodivščin. Po poti malicamo, se šalimo in tkemo prijateljstva. V vodnem parku Bohinj nas, kot že vsak dan, sprejme prijazno osebje. Z željo po novih dogodivščinah in nabiranju novih znanj se z veseljem podamo na bazen. Po obveznem ogrevanju in tuširanju pa že sledi skok v vodo. Krokodili, Rakci in Delfinčki nato pod budnim očesom pričnemo z različnimi vajami, da bi se čim bolje prilagodili na vodo oz. čim bolje osvojili tehniko plavanja. Prav vsi se zato trudimo in poskušamo biti pri tem kar najboljši. Zato čestitke prav vsem! Po dobrem kosilu in počitku sledi še krajši skok v vodo in že se moramo pripraviti na odhod. Na vlaku nas je čakalo še eno presenečenje, saj so se nekateri prelevili v sprevodnike in prijaznemu uslužbencu pomagali pri žigosanju kart.

Pripravila, Sara Burgar

 

 

 

Dostopnost