Skoči na glavno vsebino

V mesecu marcu smo v Polžkih pričakali pomlad ob igri, plesu, prepevanju pesmic, prebiranju pravljic, ogledu lutkovnih predstav… Pa če začnemo kar po vrsti. Na prvi pomladni dan nas je obiskala deklica Pomlad s prvimi znanilci pomladi. Povedala nam je, da bo od tega dne sonce močneje sijalo, travniki bodo ozeleneli in rožice zacvetele. Zato smo tople dneve izkoristili za bivanje na prostem, igro na travniku in sprehode, na katerih smo opazazovali prebujajočo se naravo. Ogledali smo si lutkovne predstave in se v igri vlog preizkusili tudi sami. V našo garderobo smo vnesli delček pomladi s svojimi likovnimi izdelki, za katere smo porabili veliko časa in energije. Nekaj utrinkov pa si lahko ogledate še na spodnjih fotografijah.

Za Polžke, Polona in Melita

 

 

 

Dostopnost