Skoči na glavno vsebino

Posvetili smo se domačim in zanje izdelali darila ter jim tako pokazali, da jih imamo radi. Zanje smo se tudi pripravljali za nastop na javni prireditvi. Prebrali smo več zgodbic, v katerih so se junaki obnašali in počutili tako, kot se včasih mi. Veliko smo se igrali zunaj in tudi prihod pomladi praznovali v gozdu in travniku za vasjo. Odkrivali smo spremembe v naravi, se učili novo pesmico in spoznaval pomladne rože.
Mesec je bil zaradi počitnic in plavalnega tečaja kratek, kljub temu pa smo si uspeli okrasiti igralnico, v katero smo se preselili in za vaščanke izdelati darilca ter jih obiskati za materinski dan. Lepo vreme nas je zvabilo tudi na dva planinska izleta. Kako smo bili ustvarjalni in kako nam je bilo lepo, si oglejte tukaj.
Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

Dostopnost