Skoči na glavno vsebino

Čudovit majski dan je bil kot nalašč za izlet skupine Miška. Da bi dan kar najbolje izkoristili, smo se na pot odpravili že takoj po malici. Primerno obuti in ustrezno opremljeni, da smo v prometu vidni, smo se odpravili iz vrtca. Najprej smo prečkali glavno cesto, se spustili do Idrijce, jo prečkali in se po njenem levem bregu odpravili proti železniški postaji. Po kolovozu smo se povsem približali tirom in počakali na vlak. Strojevodja je popiskal, mi smo pomahali in vlak je z vso hitrostjo izginil v tunelu. Potem smo pot nadaljevali in ker smo vztrajno hodili, smo tudi prišli do železniške postaje, ki je bila naš cilj. Po ogledu smo še pomahali potnikom na avtovlaku in se vrnili v vrtec. Izlet je bil čudovit in za male miške pravi podvig.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost