Skoči na glavno vsebino

Začelo se je vroče poletje. Nanj smo se pripravljali tako, da smo se vključili v projekt Varno s soncem. Naučili smo se, kako moramo biti opremljeni za vroče poletne dni, kdaj smemo biti na soncu in kdaj je bolje, da se skrijemo v senco.
Veliko časa preživimo na prostem, kjer se gibamo, igramo in učimo. Na sprehode hodimo v zgodnjih dopoldanskih urah opremljeni z različnimi pokrivali. Na dvorišču pa se igramo in ustvarjamo v senci dreves. Poskrbimo za redno osvežitev, tako da jemo sadje in pijemo veliko tekočine. Tudi špricamo se radi, saj je to najbolj zabavna osvežitev. Poznamo pa tudi slastno ohladitev in to je sladoled. Le-tega smo si tudi privoščili v teh vročih dneh.
Počitnice so pred vrati, zato vam iz skupine Miška želimo eno dolgo, sončno in sproščujoče poletje, pa le upoštevajte naše poletne nasvete.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost