Skoči na glavno vsebino

Da bi bil letošnji zaključek s starši nekaj posebno lepega in razburljivega, smo ga izvedli na ladji Luciji. Prav vsi smo se težko pričakovanega dne veselili, da bomo na ladjo stopili in po jezeru zapluli. Z ladje smo občudovali čudovito naravo in ob tem videli veliko živali, ki živijo v vodi in ob njej. Videli smo kje se Idrijca, ki teče mimo naše Trebuše, združi s prelepo Sočo in pa luknjo, kjer je živel strašen zmaj. Vsak izmed nas se je, če je želel, preizkusil v vlogi kapitana. Bilo je zeeelooo zabavnooo. 🙂 Kapitan ladje Lucije nas je naučil tudi pravo gusarsko pesem, katero smo nato zapeli našim staršem. Ko je bilo plovbe po jezeru konec, smo se odpravili na Modrejce h igralom, kjer smo se s prijatelji še malo poigrali in z okusnim sladoledom posladkali.

Čudovito razigrane počitnice vam voščimo Medvedki s Trebuše ter vzgojiteljici Sara in Lea.

Dostopnost