Skoči na glavno vsebino

Vsak začetek je težak, vsako novost spremljajo strahovi in pričakovanja. Vsi smo na neki način novinci. Najbolj tisti, ki prvič vstopajo v vrtec, smo pa tudi vsi ostali, ki po dolgih počitnicah vstopamo v novo igralnico med nove otroke in vzgojiteljice. In zato smo začeli čisto na začetku. Najprej smo previdno vstopili v igralnico in si jo do zadnjega kotička ogledali in ugotovili, da je vse tako kot mora biti. Potem smo preverili kdo je še v igralnici in se prav nežno pozdravili in komaj slišno predstavili. Potem smo pregledali še igrače in ugotavljali kaj vse se lahko igramo v vrtcu. In zdaj nam je jasno. Igralnica je v redu, polna je prijaznih ljudi, v njej je tudi veliko raznovrstnih igrač. Tako sta veselje in smeh že skoraj premagala jutranjo stisko, na jok pa smo skoraj že pozabili, ker smo preveč zaposleni z igro, petjem, plesanjem. Najraje pa smo zunaj, na sprehodih. Toliko vidimo, slišimo, da se pozabimo fotografirati. Le deževni dnevi nam ne ležijo najbolje, a po dežju je še vedno posijalo sonce, tudi nam bo.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost