Skoči na glavno vsebino
Iz poletne pravljice o morju in počitnicah, so se otroci iz vrtca Podmelec, znašli v novi zgodbi…
Prve dni so otroci spoznavali novo igralnico, nove sovrstnike iz skupine Račk in se po dolgem času zaigrali s prijatelji, ki so jih med počitnicami že prav pogrešali.
Kmalu  je otroke, v pravljični svet, pritegnila zgodba o izgubljenem zrcalcu. In tako so se začele priprave na dramatizacijo Zrcalce. Najprej so Žabice preizkušale različne vrste lutk v “mini ” gledališču, jih izdelovale in se vživljale v različne književne junake. Po pripravi rekvizitov in kostumov, so otroci nastopili prijateljem iz skupine Račk. Najmlajši Podmelčani so bili tako navdušeni nad predstavo, da so prosili za ponovitev. Otroci iz skupine Žabic so se kot igralci zelo dobro odrezali, zato so zbrali pogum, da predstavo zaigrajo tudi šolarjem in  vsem zaposlenim na naši šoli.
Ker imajo pravljice srečen konec, smo v Žabicah prepričani, da nas v letošnjem šolskem letu čaka še mnogo zanimivih in lepih stvari.
za Žabice, Špela Krivec
  
  
Dostopnost