Skoči na glavno vsebino

Danes je bil v Krtkih prav poseben dan, saj nas je obiskala Tiina mama. Pa naj vam kar Tia pove, zakaj nas je njena mama obiskala.

” Zato ka je prebrala pravljico o gosenici Tii. Gosenica Tia je hotela postati metuljčica in je šla do murna. In je tela de ji sešije krila in potem je mogla počakat 14 dni. In potem je bla bouna in je murn prodal krila. In gosenici so zrasla krila in potem se je lahko premikala in šla v plesno šolo. Tam je plesala in potem je še bl plesala z drugimi baletnimi plesalkami. ” Zapisano po Tiinem nareku.
Tiina mama nam je zaželela, da tudi mi odplešemo v sončen dan. Njena želja se nam je uresničila. Pot nas je vodila do Modreja, kjer nas je čakalo drugo presenečenje. Tam smo si ogledali pravi cirkus. Ta dan bo vsem ostal v zelo lepem spominu.
Pripravili, Melita in Katja
  
  
Dostopnost