Skoči na glavno vsebino

V tednu otroka smo v skupini Pikapolonic posvetili posebno pozornost igri in vsem tistim dejavnostim, ki jih imajo otroci radi. Že na začetku tedna nam je sonce v vrtec »prinesel« harmonikaš Bogdan, ki je otrokom odigral nekaj pesmi, na katere smo tudi zaplesali. Naslednji dan pa so nas v igralnici pričakale navadne kartonaste škatle, ki pa niso ostale dolgo časa takšne. Iz njih smo namreč naredili hiške in avtomobil. Dela je bilo veliko, zato nam je prišlo zelo prav orodje in spretne otroške roke, ki so hiške prekrile s streho in jih porisale z voščenkami. Igra v njih je bila nadvse zabavna. Ker imamo radi glasbo in radi zaplešemo na »domačo muziko«, smo imeli v sredo spet na obisku harmonikaša. Poleg vsega pa smo telovadili tudi v šolski telovadnici, se igrali s slanim testom, z različnimi namiznimi igrami… skratka bilo nam je lepo. Naj bo takšnih razigranih dni čim več.

Za Pikapolonice, Polona in Silvana

Dostopnost