Skoči na glavno vsebino

Otroci hočejo objem, naročje, prijazno besedo,
dotik, nekoga, da jim prebere pravljico,
nekoga, da se z njim smeje in pogovarja. 
John Thompson

Naj ta teden najprej opišemo s tole mislijo, ki nas vedno znova navdihne, še posebej v takem tednu, ki je posvečen otroku. Ker se zavedamo, da so otroci naše edino bogastvo, smo jim v tem tednu ponudili vse tisto, kar so sami želeli. Veliko smo se igrali, peli, plesali, tudi ustvarjali in telovadili, ob vsem tem tudi uživali na dolgih sprehodih v naravi. Pod letošnjim naslovom tedna otroka, smo se trudili iz dneva v dan, da smo povabili sonce v naš vrtec. To sonce pa so nam pomagali pričarati tudi drugi, naši prijatelji s svojim obiskom. Dneve sta nam s svojim prihodom polepšala Bogdan in Matevž, ki pa sta s seboj prinesla svojo sonce, svoje harmonike, na katere sta nam zaigrala veliko lepih pesmi, mi pa smo se ob njih z veseljem zavrteli.

Ob vseh lepih in sončnih trenutkih, smo Zajčki ugotovili, da je res lepo biti otrok. Točno zakaj pa bomo sedaj delili z vami:
… ker se igraš s prijatelji. Ronja
…ker mi je zelo lepo. Ana
…ker se igramo s prijatelji. Megi
…ker je najlepše. Anja
…ker se igram. Samuel
…ker se imamo radi. Matija
…ker se lahko igramo. Luka
…ker se lahko “pestvaž”. Tinkara
…ker se igram.Lana
…ker lahko barvam. Grega
…ker nismo nesramni, se ne tepemo in ne grizemo. Matjaž K.V.
…ker se igramo. Matjaž K.
…ker sem lahko v vrtcu. Robi
…ker se lahko igram med otroci. Mija
…mi je lepo, ker se igram s prijatelji. Enja
…ker me ima mama rada. Julia
…ker se lahko igraš. Iva
…ker se imamo radi. Ariel

Naj bo teden otroka, vsak teden v letu…

Za vrtec Most, BrigitaKatja in Petra.

Dostopnost