Skoči na glavno vsebino

Ker nam je jesen postregla kar s toplim in lepim vremenom, smo ga Polžki izkoristili za veliko dejavnosti.

Najprej, smo naš hodnik odeli v prijetne jesenske barve v slikah. Z barvami in rokami smo malo po listu popackali, a se nismo nič umazali in to nam je bilo zelo zanimivo. Nato pa s tiskenjem ustvarili prava barvita jesenska drevesa.

Da pa smo malo jeseni odnesli tudi domov, smo iz pravih pisanih listov nalepili venček, ki sedaj krasi naš dom.

Ker je bilo vreme lepo, smo veliko časa preživeli tudi na sprehodih in igrišču in v tem času opazili, da je veliko listkov padlo na tla in so drevesa že povsem gola. To pa nam je bilo zelo všeč, saj smo s z njimi lahko igrali. Zato smo tudi poprijeli za grablje in na igrišču listje pograbili v večje kupe. Po njih smo malo poskakali in se poigrali, nato pa smo vse listje pospravili v velike vreče.

To pa nas je tako utrudilo, da smo po kosilu vsi 1,2,3 zaspali in o vseh dogodivščinah sanjali.

Pripravili  Maja K, Maja B

 

   

  

Dostopnost