Skoči na glavno vsebino
Danes nas je obiskal čebelar Branko. Večina ga že zelo dobro pozna, in zelo smo se ga razveselili. S seboj je prinesel velik zaboj zanimivih pripomočkov, ki jih potrebuje vsak čebelar. Z zanimanjem smo mu pokukali v zaboj. Razveselil nas je z panjem, ki ga je prinesel s seboj. Zelo natančni smo bili pri opazovanju, da smo med vsemi čebelicami videli matico. Nato smo mu pomagali narediti satnik. Pridno smo vzeli kladivo v roke in začeli z zbijanjem okvirja. Napeli smo še žico in končni izdelek je bil kmalu viden. Za konec nas je razveselil še z vazo medu. Vsak je s svojo žlico nestrpno čakal v koloni, da je prišel na vrsto. Njaaaami kako je bil dober! Še sedaj smo vsi sladki okrog ust. 🙂
Najlepša hvala čebelarju Branku, da nam je še bolj približal svet čebelic.
Za vrtec Podmelec, Urša. 
  
  
 
Dostopnost