Skoči na glavno vsebino
Za otroke iz vrtca Podmelec, sta se zaključila dva medena tedna. Žabice so raziskovale življenje pridnih delavk in izvedele marsikatero novo informacijo. Najprej so začeli z ustvarjenjem svoje EKO smreke, katero so obogatili s čebelicami. Potem so nadaljevali s slikanjem čebelnjaka s tušem.
Evelin je v vrtec prinesla domači med, ki ga je s pomočjo čebel pridelal njen tata Aljaž. V vetrovnih dneh  je med otrokom posladkal čaj, da jih je ubranil prehlada.
V petek, 17.11.2017, pa so temo o čebelah zaključili s tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Žabice so si izdelale čebelje pogrinjke, da so obeležile poseben dan. Za spomin in opomin, da je domače pridelana hrana kakovostnejša pa so izdelali prav poseben krožnik, ki ga lahko vidite na fotografijah. Svoje medeno veselje so Žabice delile tudi z Račkami tako, da so jih skupaj s Čebelico Asijo obdarili z medaljami.
za Žabice, Špela Krivec
Dostopnost