Skoči na glavno vsebino

Vstopili smo v praznični december in, da se bo ta začel še bolj čarobno, smo včeraj poskrbeli otroci, starši in vzgojiteljice. Popoldne  smo se zbrali v vrtcu, ter se lotili izdelave okraskov. Lepili in rezali smo kot za šalo, ob koncu ustvarjanja pa ostali odprtih ust. Naš vrtec smo odeli v  pravljično, zimsko idilo, ki bo kar nekaj časa krasila naše prostore.
Po vrtcu je bilo čutiti otroško razigranost ob tem posebnem dnevu, ko so se na naše male stole usedli tudi naši starši. Vsekakor lahko potrdimo, da je za srečo potrebno zelo malo. Veliko pomeni že čas, ki ga posvetimo drug drugemu. In ravno to smo včeraj tudi storili.
Tako smo v december zakorakali s tisto pravo iskrico v očeh, ki v vseh nas prebudi čarobnost praznikov.

Vsem staršem se lepo zahvaljujemo za obisk in marljive roke.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost