Skoči na glavno vsebino

V petek, 8. decembra,  smo se otroci vrtca in učenci zbrali na naši tradicionalni prireditvi. Vstopnine  ni bilo, a organizatorjem, ki so 3. in 4. razred, smo z veseljem prinesli prostovoljne prispevke, to je  risbice, zamaške in mandarine.

Z različnimi točkami smo nato razveseljevali drug drugega. Otroci vrtca smo pokazali program, ki smo ga pripravili za stare starše nekaj dni prej. Ni treba poudarjati, da je bilo dogajanje pestro, zanimivo in predvsem zaradi najmlajših Muckov tudi prisrčno. Po programu smo se pogostili in zaplesali. Še več vam bodo povedale fotografije.

Naš koncert vsako leto posluša tudi Miklavž. Ker nas z obdarovanjem spodbuja k dobremu,  so bile prav gotovo tudi njemu pomenljive misli avtorjev, ki so jih prebrali učenci. Dve pravita takole:

Topel smehljaj je svetovni jezik prijaznosti. (William Arthur Ward)                                                                                            Kar so sončni žarki za rože, so nasmehi za ljudi. (Joseph Addison)

Z nasmehi in prijaznostjo si polepšajmo predpraznične dni.

Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv

 

Dostopnost