Skoči na glavno vsebino
S prvimi snežinkami, je zimska idila prišla tudi skozi vrata vrtca v Podmelcu. Otroci so ustvarjali različne novoletne okraske; smrečice, Božičke, darilca…Prebirali so pravljice o snežakih in prepevali pesmi, s katerimi bodo privabili dedka Mraza.
Žabice je obiskal tudi Snežko Snežak, ki se v vrtcu tako dobro počuti, da bo otrokom delal družbo do konca decembra. Snežku so dobri možje tako všeč, da se je tudi sam odločil postati eden izmed njih. Tako otroke vsak dan preseneti z manjšo pozornostjo ali nalogo.
Danes pa je deževni dan popestril medved Bruno, ki je iskal smrečico pod katero ga bodo pričakala darila. Težava je bila v tem, da so bila vsa drevesa že dom ene izmed gozdnih živali. Srečen konec je pričaral zajček, saj je svojo smrečico dovolil okrasiti kar sredi gozdne jase.
Kdo ve, kakšna zimska presenečenja nas še čakajo…
Za vrtec Podmelec, Špela in Urša.

 

  

  

  

Dostopnost