Skoči na glavno vsebino

Danes smo se Zajčki sprehodili skozi lepo zgodbico o prijateljstvu med lisičko in jazbecem. Ob tem smo lahko vsi skupaj ugotovili, kako pomembno je na svetu imeti poleg ljubeče družine še prave prijatelje, ki ti vedno stojijo ob strani, ter ti polepšajo dan. Da smo se v zgodbico še lažje vživeli, je s svojim obiskom poskrbela Samuelova mamica Barbara, ki je danes prišla med nas, ter dodala že en kamenček presenečanj v prazničnem mozaiku. Zajčki smo ji z velikim veseljem prisluhnili, ob tem pa je vsem postalo toplo pri srčku. Mamica Barbara pa med nas ni prišla samo s knjigo, s seboj je namreč prinesla še vrečko, na kateri se je skrivala kazalka, ki je bila narejena v obliki lisičke iz zgodbe. S pomočjo Samuela in njegove mamice, smo si izdelali vsak svojo kazalko. Sedaj jih bomo lahko odnesli v naše domove, ter jo uporabili, da naše mamice in tatiji ne bodo nikoli pozabili, kjer so prejšnji dan končali brati pravljico za lahko noč.

Mamici Barbari se zahvaljujejo za polepšan dan,
ki nam ga je pričarala z zgodbo o prijateljstvu.
Ravno prijateljsto je ena izmed  zelo pomembnih vrednot v našem življenju.
Saj veste kako pravi rek:

PRIJATELJSTVO JE KOT DREVO, KI TI NUDI ZAVETJE.

Za vrtec Most, Brigita in Petra.

Dostopnost