Skoči na glavno vsebino
December se v Podmelcu prav prehitro izteka. Veliko smo ustvarjali, izdelovali voščilnice, smreke in darila. Zadnji teden je pa še posebej čaroben. V torek smo si izmenjali knjige, ki smo jih prinesli v vrtec, obiskal nas je dedek Mraz, tako v dvorani, kot tudi v vrtcu. Navdušenja nad paketi, ki so nas čakali pod smreko, nismo mogli skriti. Zakopali smo se v škatle in ugotovili, da dedek Mraz točno ve, kaj nam je manjkalo v igralnici. Dobili smo nov zdravniški kovček in velik smetarski tovornjak.
Danes nas je presenetila pa še babica Zima. Prinesla nam je košaro polno snežink. Kar topile so se nam v ustih. Za konec smo še zapeli in zaplesali z njo, nato pa je odhitela dalje, ker jo čaka še dolga pot.
Ker se nam je december kar izmuznil, bo mogoče med počitnicami čas, da se ustavimo in ujamemo še zadnje praznične iskrice. Izkoristite vsak trenutek. Lepe praznike vam želimo.
Za vrtec Podmelec, Urša. 
  
  
  
Dostopnost