Skoči na glavno vsebino

Današnje jutro nam je polepšala Juliina mamica Elena. K nam je prišla s prav posebnim namenom. Želela nas je poučiti o tem, kako pomembno je, da skrbimo za svoje zobke. Po zajtrku nam je prebrala pravljico z naslovom Zobovilka. Zgodba govori o Katarini in Filipu, ki se jima je v kopalnici prikazala majhna vila in jima razložila, kako pomembno je, da si redno umivamo zobe.
Pravljica nas je spodbudila, da smo brž zavihali rokave, prijeli zobne ščetke, ter se lotili umivanja svojih zob.  Le ti so nam bili gotovo zelo hvaležni, saj v ustih nismo imeli več škratkov, ki bi nam uničevali snežnobele zobke.
Obljubili smo si, da bomo svoje zobke še naprej skrbno umivali.

Najlepša hvala mamici Eleni za prijeten in poučen obisk.

Za vrtec pripravili, Brigita in Petra

Dostopnost