Skoči na glavno vsebino

Vanj ugriznem in po bradi
marmelada mi spolzi,
mmm, kako zelo mi tekne,
mmm, kako lepo diši!

Tako slastno se je začelo pustno jutro v vrtcu Podmelec. Indijanci, princese, metuljčice, kuža Rocky, vile, Pika nogavička, morska deklica, kavbojci, klovni, Spiderman, vsi so bili veselo razpoloženi za preganjanje zime. Z malimi inštrumenti so se maškare podale na obhod po vasi in s pesmijo razveselile mimoidoče. In kot se za pusta spodobi, so otroci v kostumih, ves dopoldan tudi plesali in rajali ob poskočnih ritmih. Po kosilu so imeli preganjalci zime le malo časa za počitek. Obiskati so morali še sosednji Podmelec in Klavže, saj tudi tam pričakujejo, da se na nebu pokaže pomladno sonce. Zima, čas je, da se posloviš!
Za vrtec Podmelec, Špela in Urša.
  
  
  
Dostopnost