Skoči na glavno vsebino
V teh mrzlih dneh se je težko igrati na igrišču in skrbeti za gibanje na prostem. Zebe nas v prste in noske, zato smo v vrtcu Podmelec našli rešitev. V dvorano na Kneži smo povabili športno vaditeljico Jerco, da nas je skozi igro vpeljala v svet rekreacije. Da nismo poskrbeli le za lastno kondicijo, smo k razgibavanju povabili tudi mamice, očke, babice in dedke. Vsi prisotni smo se strinjali, da je vadbena ura še prehitro minila. Kaj pa je bilo otrokom najbolj všeč, si preberite v spodnjih izjavah.

Meta Mavri: “Zato, da sem prvič z Jerco telovadla.”

Jošt: “Ka smo bli ptiči, sem bil jst sokol selec.”
Vanesa: “Meni je blo lepo ka smo telovadli in lepo laufali.”
Nina: “Meni je blo všeč, ker je bla na telovadbi od moje tete učiteljica od telovadbe.”
Meta Dobravec: “Uno ka smo tekmovali v dveh skupinah. Rezultat je bil 3:3.”
Brina: “Ka smo šli okrog z žogico.”
Neja: “Smo kotalili žogico.”
Žiga: “Ka sm laufau, žogica mi je utekla.”
Neža: “Ka smo kotalili žogico.”
Hvala Jerci za športno popoldne.
za vrtec Podmelec, Špela Krivec
Dostopnost