Skoči na glavno vsebino

Pred nekaj časa nam je poštar prinesel veliko rumeno pismo. Z lepo, čitljivo pisavo je bil napisan naslov našega vrtca in kar je najbolj pomembno, v naslovu je pisalo, da je pismo za skupino Miška. Previdno smo pismo odprli in prebrali besedilo, ki so ga oblikovali otroci skupine Miška iz tolminskega vrtca. Potem pa smo si ogledali še čudovite portrete, s katerimi so se nam otroci predstavili.
Odločili smo se, da bomo odpisali. Najprej je vsak otrok nekaj narisal, nekaj povedal in nastala je zanimiva zgibanka o naši skupini. Tako smo se v sliki in besedi predstavili svojim novim tolminskim prijateljem. Naše risbice smo dali v kuverto, vzgojiteljica je napisala naslov in pismo smo odnesli na pošto. Kljub mrzlemu dnevu smo se potrudil, da smo prišli do pošte, si ogledali prostor in delo poštnega delavca. Na pošti je bila »gužva«, zato smo počakali na vrsto. Pozdravila nas je prijazna poštna uslužbenka, kupili smo znamko za naše pismo, poštna delavka pa nam je zagotovila, da bo pismo prišlo v prave roke.
Zdaj pa nestrpno čakamo na pošto.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost