Skoči na glavno vsebino

Ker se je vreme ohladilo, smo se pri Muckah podali v boj proti bacilom. Najprej smo spoznali in poslušali pravljico o Nacku Packu, kateri ni želel pospravljati svojih igrač po hiši. Mami je packal prt na mizi z marmelado, umivati pa ni hodil. Ob tem smo izdelali živali iz pravljice. V vrtcu smo pripravili zdrav obrok z rezanjem različnega sadja. S tem smo zaužili veliko vitaminov. Po tem smo čistili mize s krpo in odvečno sadje vrgli v koš za biološke odpadke. Cel teden smo skrbeli za čiste mize. Z metlo smo pometali smeti na tleh in se ob tem razgibavali. Nismo pozabili na higieno, s katero lahko preprečimo, da nas ne okužijo in da ne zbolimo. Nadihali smo se svežega zraka na sprehodu. Šli smo se tudi sankati v bližino vrtca. Po kosilu gremo vsak dan počivati na ležalnike.

Za konec pa vam povemo, da je zdravje naše največje bogastvo.

Za vrtec Šentviška Gora, Veronika

                                               

                                               

                                               

Dostopnost