Skoči na glavno vsebino

Družina je naše največje bogastvo. Tega se zavedajo tudi otroci iz skupine Pikapolonic, saj smo se v zadnjih dneh veliko pogovarjali o družini: kdo jo sestavlja, koliko družinskih članov štejejo posamezne družine in zakaj nam je lepo, ko smo ob svojih najbližjih. Prisluhnili smo različnim pravljicam, zapeli pesmice, izdelali voščilnico za mamico in tatija, družine naslikali… Pogovarjali pa smo se tudi o babicah in dedkih, ki so prav tako pomembni člani družine in otrokom zelo pri srcu. Skozi pravljico o babici in dedku smo spoznali tudi recept za ljubezen, ki naj velja za vse.

Recept za ljubezen:

Sestavine: -vsaj dva objema na dan,

– vsaj dva poljuba na dan,

– vsaj dvakrat reci: »Rad te imam«.

Najbolje je, da vse tri sestavine zmešaš skupaj. Mešaj toliko časa, da dobiš ljubezen. Zdravilo vzemi vsaj enkrat na dan, lahko pa tudi večkrat, saj ima prijetne stranske učinke.

za Pikapolonice, Polona in Silvana

  

  

  

Dostopnost