Skoči na glavno vsebino

Tudi otroci iz skupine Krtkov smo spoznavali talni živžav. Tematika nas je zelo pritegnila in v živo smo si uspeli ogledati kar precej živalic: govnača, rdečega škratca, različne pajke, navadnega slepca, bramorja, ježa, deževnika, škorpijona, muho, belouško, pupka, martinčka in še bi lahko naštevali. Živalice smo opazovali, se o njih pogovarjali, jih poiskali v knjigah, se on jih nekaj novega naučili in jih tudi narisali v našo zbirko. Nekatere živali pa smo bolje spoznali preko predstavljenih domačih nalog. Vsak izmed nas je namreč doma poiskal značilnosti določene živali in nam jih v vrtcu predstavil. Nekateri smo svoje novo pridobljeno znanje delili tudi med prijatelje iz skupine Mišk.
Kako smo se v preteklih dneh poglobili v spoznavanje talnega živžava okoli nas, pa smo ujeli tudi v nekaj fotografij.

Pripravili, Katja in Melita

Dostopnost