Skoči na glavno vsebino

V petek, 04. maja 2018 smo imeli pri Muckih prav poseben obisk. Obiskala nas je Špelina mamica Kristina, da nam prebere pravljico. V velikem pričakovanju smo se mlajši Mucki posedli na blazino, veliki Mucki pa že vadimo mirno sedeti na stolih. Naša Špela pa je najraje sedela kar pri mamici in ji pomagala prebrati pravljico Bambi. Po končani pravljici smo poskušali obnoviti zgodbo in ob tem smo sestavili tudi puzzle v knjigi.

Nato smo si ogledali še veliko drugih knjig. Kristina nam je pokazala Veliko knjigo o kmetiji, kjer smo ponovili svoje znanje in se spomnili kaj vse smo videli prejšnji teden na Feltrinovi kmetiji. Poleg omenjene knjige smo prelistali tudi majhne knjige Lumpi – navihan veveriček, Blisk – neubogljivi žrebiček in Taček – pes, ki ne mara lova.

Za poslušanje pravljice in ogled vseh omenjenih knjig smo se Mucki na koncu zahvalili Špelini mamici Kristini in ji v zahvalo podarili našo malo pozornost, delo izpod rok majhnih muckov.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Mucki, Tamara in Veronika

 

Dostopnost